Naše služby

Mytí oken a žaluzií

nabízíme mytí všech druhů oken - vakuová, špaletová, šroubovaná, skleněné přepážky, výlohy.

Žaluzie vertikální

čistíme ultrazvukovou metodou.

Žaluzie horizontální

ruční mytí.
Čištění koberců a čalouněného nábytku

čištění koberců (mokrou a suchou cestou)

čištění koberců kombinovaná metoda Kotoučový stroj a extrakor.

Strojové čištění podlah a  ošetření podlah

Strojévé čištění podlah provadíme kotoučovým strojem pomocí padu nebo kartáče a chemie.

Následné odsávaní nečistot provádíme průmyslovými vysavači.


Ošetření podlah

Voskování podlah

Voskování podlah (polymerizace) je proces nanesení polymerové disperze na voděodolné podlahové krytiny typu linoleum, marmoleum a dalších podlahovin z PVC.Která vytvoří ochraný film.Péče o kámen

Poskytujeme broušení, leštění a krystalizace podlah. Nabízíme renovace, čištění a impregnace dlažeb a schodů z přírodního a umělého kamene.

Renovace lesku

Materiál se zbrousí několika diamantovými postupy o různých hrubostech dle druhu,tvrdosti a poškození materiálu.Po přebroušení se materiál naleští do požadovaného lesku.

Leštění

Hlavní úlohou leštících přípravků je zvyšovat, udržovat a zabezpečovat lesk na povrchu z přírodního a umělého kamene,zároveň napomáhají uzavření pórů, zakrývají malé škrábance a mají hydrofobní vlastnosti, které zvyšují trvanlivost lesklého povrchu.

Impregnace

Impregnace chrání povrch přírodního a umělého kamene před vnikající vodou a mastnotou a zpevňovače pomáhají konsolidovat narušené a měkké horniny.

Hloubkové čištění kamene

Čištění provádíme speciálnímí čistícímí přípravky na přírodní i umělý kámen k odstranění hloubkové nečistoty, vodního kamene, mastnoty,skvrn od kávy a rzi .